Kutatói Pitching Day

A Creative Accelerátor és a Szegedi Tudományegyetem által 2017. december 7-én közösen megrendezésre kerülő esemény elsődleges célja, hogy az Egyetem aktív kutatási tevékenységgel rendelkező kutatói mélyebb betekintést nyerjenek a startupok világába, valamint lehetőséget biztosítson az ötletgazdáknak a projektjük bemutatására és potenciális befektetés szerzésére is.

A rendezvényre projektgazdák (kutatók, PhD hallgatók) jelentkezését várjuk! A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött, így amennyiben felkeltette érdeklődését a rendezvény, kérjük, jelezze részvételi szándékát a következő regisztrációs űrlap kitöltésével:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScRWa4c5DOKAkUgMFB3Wb4mvDLv10f1bP3i4CKdybeAtFgoXg/viewform?c=0&w=1

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy a rendezvény zártkörű, ezért nézőként is az SZTE kutatóinak, PhD hallgatóinak, illetve dolgozóinak a jelentkezését várjuk.

A projektgazdák jelentkezését 2017. november 24-ig várjuk az inno@rekt.szte.hu címen a csatolt befektetési projektjavaslat visszaküldésével. A projektgazdaként történő jelentkezéshez elegendő a befektetési űrlap részleges kitöltése (minimum: cím, kontakt személy), hiszen szükség esetén annak kitöltésében támogatást nyújt az SZTE Kutatás-fejlesztési és Innovációs Igazgatósága.

A befektetési projektjavaslatok beadásának végső határideje 2017. december 1-je. A beérkezett projektjavaslatok közül a Creative Accelerator szakmai zsűrije december 5-éig választja ki azon projektgazdákat, akik lehetőséget nyernek projektjük bemutatására a rendezvényen.

A zsűri tagjai: Duda Ernő, Dr. Mogyorósi Péter, Hajdú Szabolcs

Program:

12:30-13:00 Regisztráció

13:00-13:10 Köszöntő - Prof. Dr. Szabó Gábor, rektor, Szegedi Tudományegyetem (felkérés alatt); Dr. Fendler Judit, kancellár, Szegedi Tudományegyetem (felkérés alatt)

13:10-13:30 Bemutatkozás - Mogyorósi Péter igazgató Creative Accelerátor Kft.

13:30-13:50 SZTE szerepe a startupok létrejöttében - Pitó Enikő, igazgató, Kutatás-fejlesztési és Innovációs Igazgatóság, Szegedi Tudományegyetem

13:50-15:20 Pitchek bemutatása

15:20-15:40 Záró összefoglaló és kérdés-válaszok

Részletek:

Dátum: 2017. december 7.

Időpont: 12.30 – 15.40

Helyszín: SZTE ÁJTK Főépület, Szeged, Tisza L. krt. 54., 3. emeleti Kari Társalgó