Virtus201912.15-01.14.v1-38

Innovációmenedzsment képzéssorozat kis- és középvállalkozások számára

Innovációmenedzsment képzéssorozatot indít a Szegedi Tudományegyetem a térség kis- és középvállalkozásai számára, mely 2020. március 10-én veszi kezdetét az Egyetem főépületében. Az 5 alkalmas tréningen a szakértők az üzleti gyakorlatában jól hasznosítható tudásanyag formájában vezeti be az érdeklődőket a vállalati KFI projektek hatékony lebonyolításába. A képzést a Glósz és Társa Pénzügyi és Tanácsadó Iroda szakképzett kollégái tartják, akik több éves tapasztalattal, valamint referenciával rendelkeznek a pénzügyi és gazdasági tanácsadás, valamint az innovációs projektek területén.

A tréning ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Részvételi szándékát az inno@rekt.szte.hu e-mail címre küldött ’jelentkezés_innovációmenedzsment képzés’ tárgyú e-mail küldésével teheti meg.

A részletes programért kattintson ide.