esemeny-innovacios_2019V

Innovációs Hét a Szegedi Tudományegyetemen

A Szegedi Tudományegyetem 2019. május 28. és 31. között idén is megrendezi a már hagyománynak számító SZTE Innovációs Hetet.

A többnapos rendezvény programjai az innováció és az üzleti kommunikáció jegyében zajlanak majd, amelynek részeként tudományos előadások, gyakorlatias workshopok is szerepelnek. A meghívott szakemberek olyan problémákra és kihívásokra világítanak rá, amelyekkel az innovációs folyamatokban érintett kutatóknak és vállalkozásoknak egyaránt szembesülniük kell.

A cél olyan szakmai programok szervezése, amelyek erősítik és bővítik az SZTE szegedi innovációs ökoszisztémában meglévő együttműködéseit és ipari kapcsolatait, és biztosítják a kutatási eredmények minél szélesebb körben történő megismertetését.

A rendezvényen egyetemi vezetők, illetve a téma kiemelkedő szakemberei tartanak előadásokat az innovációs ökoszisztéma magyarországi helyzetéről, fókuszba állítva az SZTE Virtus Vállalkozáskatalizátor Programot, továbbá a Science Park Szeged lehetőségeit.

Mindezeken túl átadásra kerül az SZTE Innovációs Díj is a következő kategóriákban:

a) leginnovatívabb TDK munka,

b) leginnovatívabb PhD munka,

c) leginnovatívabb kutatómunka a természettudományok és élettudományok területén,

d) leginnovatívabb kutatómunka a bölcsésztudományok és társadalomtudományok területén.

A részletes program megtekintéséhez kattintson ide.

Regisztráció: http://bit.ly/innohet2019

Az egyes napok programjai a lenti linkekre kattintva érhető el.

2019. május 28. Megnyitó és Üzleti kommunikáció - PR a gyakorlatban workshop

2019. május 29. Innováció menedzsment és üzleti kommunikáció a gyakorlatban

2019. május 30. SZTE Innovációs Nap 2019

2019. május 31. Business Incubator Novi Sad Information Day at the University of Szeged