innonap2021

Innovációs Nap a Szegedi Tudományegyetemen

A Szegedi Tudományegyetem idén is megrendezi a már hagyománynak számító SZTE Innovációs Napot, amelynek időpontja 2021. november 17.

Célunk olyan szakmai programok szervezése, amelyek erősítik és bővítik az innovációs ökoszisztémában meglévő szerepünket, együttműködéseinket, az SZTE ipari kapcsolatait, támogatják a harmadik missziós szerepünket és biztosítják a kutatási eredményeink minél szélesebb körben történő megismertetését, a tudástranszfert.

Innovációs napunkon bemutatjuk a következőket:

- Az innováció és a kutatás támogatása a Szegedi Tudományegyetemen

- Innovációs Díj 2021 ünnepélyes átadása: a leginnovatívabb kutatómunkák az 5 meghirdetett kategóriában

- Az SZTE szerepvállalásának bemutatása az Innovációs Ökoszisztémában meglévő kapcsolatok ismertetésén keresztül, kutatók, hallgatók és ipari partnerek bekapcsolódásának lehetőségei

- Nemzetközi programokban való részvételi lehetőségek. K+F+I szolgáltatásaink bemutatása

- Az Egyetemi tudás hasznosítását támogató keretprogramok, pályázati lehetőségek bemutatása (Proof of Concept az Egyetemi Innovációs Ökoszisztéma programban, Virtus Program)

A részletes programot ide kattintva tudja megtekinteni.

Kérjük, hogy részvételi szándékát a rendezvény regisztrációs oldalán található űrlap kitöltésével jelezze.

A rendezvényre a belépés a hatályos járványügyi jogszabályoknak megfelelően történik.

A rendezvényen csak védettségi igazolvánnyal rendelkezők vehetnek részt.