Legyél Te az Innovációs Igazgatóság új üzletfejlesztési menedzsere

Szegedi Tudományegyetem Stratégiai és Fejlesztési Főigazgatóság Innovációs Igazgatósága üzletfejlesztési menedzsert keres.

Munkakör megnevezése: Üzletfejlesztési menedzser

A szervezeti egység megnevezése:

Munkáltatói jogkör gyakorlója:

Prof. Dr. Csóka Ildikó stratégiai főigazgató

Munkavégzés helye:

Csongrád-Csanád vármegye, 6720 Szeged, Dugonics tér 13.

Munkakör betölthetőségének tervezett időpontja:

A pályázat az elbírálást követően azonnal betölthető.

Jogviszony időtartama: határozott idejű foglalkoztatás, legfeljebb 1 év

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidőben (heti 40 óra)

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok felsorolása:

• Egyetemi kutatási eredmények hasznosításának támogatása innovációmenedzsment szempontból (stratégiai tervezés, projektfejlesztés, egyeztetések szervezése kutatói csapatokkal és cégekkel, hasznosítási stratégia előkészítése, kutatói csapatok operatívtámogatása, stb.)
  • Piacelemzések, benchmark tanulmányok, üzleti modellezés, versenytárselemzés
  • Innovatív ötleteken alapuló, induló vállalkozások one-pagerének, pitch prezentációjának elkészítése
  • Kutatási eredmények hasznosító partnereinek feltérképezése, nyilvántartása és aktív felkeresése
  • Vállalkozóiságot támogató SZTE Virtus programok
  • (https://www.facebook.com/sztevirtus) koordinálása, rendezvények lebonyolításában való részvétel (projektgyűjtés, projektfejlesztés, projektek felkészítése kockázati tőke fogadására, rendezvényszervezés és dokumentáció)
  • Adatbázisok építése, vezetői összefoglalók és előkészítő anyagok készítése

ELVÁRÁSOK

A munkakör betöltésének feltételei:

• Gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Felsőfokú, aktív szóbeli / írásbeli angol nyelvtudás
  • Magas szintű szervezői és elemzői képességek (komplex technológiai projektek gyors megértése, multi-tasking, eredmények szintetizálása, javaslattétel felsőbb vezetés számára)
  • Minimum 2-3 év menedzseri munkatapasztalat
  • Kreatív, nyitott gondolkodásmód

Az elbírálásnál előnyt jelent:

• Design thinking és agilis módszertanok ismerete
  • Üzleti modellek és értékelési módszerek ismerete, vagy piackutatás területén szerzett tapasztalat
  • Partnerkapcsolatok terén szerzett menedzsment tapasztalat
  • Innovatív technológiák, startupok iránti érdeklődés
  • Folyamatban lévő üzletfejlesztési vagy marketing mester szakirány
  • Adobe Photoshop / Canva / Miro / Trello ismeret
  • Számítógépkezelési ismeretek (Office programok, különösen Excel)

A pályázónak meg kell felelnie a nemzeti felsőoktatásról szóló 2011. évi CCIV. törvényben, a Szegedi Tudományegyetem Szervezeti és Működési Szabályzata Szervezeti és Működési Rendjében és az SZTE SZMSZ Foglalkoztatási követelményrendszerében rögzített feltételeknek.

AMIT KÍNÁLUNK CSERÉBE

A munkakör betöltéséért kínálunk:

· Teljes munkaidős (heti 40 óra) alkalmazotti jogviszony (legfeljebb 1 év határozott idejű foglalkoztatás)

· Versenyképes jövedelem

· Fiatalos, támogató csapat belvárosi környezetben

· Nemzetközi utazási lehetőségek

· Folyamatos belső képzések

JELENTKEZÉS ADATAI

A pályázó által a pályázathoz csatolandó iratok, igazolások felsorolása:

• Motivációs levél
  • Szakmai önéletrajz
  • Végzettséget és/vagy képzettséget, szakképzettséget, nyelvtudást igazoló okiratok
  • Külső pályázónál három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítványt a bűnügyi nyilvántartási rendszer adatai alapján annak igazolására, hogy büntetlen előéletű, nem áll foglalkozástól vagy tevékenységtől eltiltás és közügyektől eltiltás hatálya alatt
  • Bérigény megjelölése
  • Hozzájáruló nyilatkozatot arról, hogy a pályázó a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul, anyagát a vonatkozó jogszabályok és az SZMSZ szerint erre jogosult személyek, bizottságok és testületek megismerhetik. (Letöltés ITT!)
  • Továbbá minden olyan irat, amelyet a pályázó a pályázat szempontjából fontosnak tart

A pályázat benyújtásának határideje: 2023. augusztus 5.

Pályázat benyújtásának módja:

Kizárólag elektronikus úton inno@szte.hu e-mail címre kérjük benyújtani. A pályázaton kérjük feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosítószámot: 4-114/2023.

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

A döntést a munkáltatói jogkör gyakorlója hozza meg a beérkezett érvényes pályázatok és a kiválasztott pályázó/(k) személyes meghallgatását követően.

A pályázat elbírálásának határideje: 2023. szeptember 5.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

A Szegedi Tudományegyetem valamennyi szervezeti egységében a próbaidő mértéke 3 hónap.

Közzététel helye és ideje: 2023. július 5.